Tag Archives: 20. дена

(ВИДЕО) БРЗИ РЕЗУЛТАТИ – Најдобри вежби за жени од сите генерации: Салото од бутините исчезнува за 20 дена!

Ова видео со причина го гледале повеќе од 7. милиони луѓе… Совршено извајаните нозе се сон на секоја жена, а летото е идеално време да ги истакнеме. Ако се борите со вишок тежина на бутовите, најдовме решение. За совршени нозе, треба да издвоите само 12. минути на ден. Иако повеќето …

Повеќе »

(ФОТО) Мајката моли за помош: Од скопјанецот Пино ни трага ни глас веќе 20 дена!

На дваесет и шестгодишниот Пинета Секондо- Пино повеќе од 20 дена му нема траг. Тој последен пат бил виден во Ѓорче Петров на 10-ти декември, 22 часот навечер. Оттогаш го нема заедно со неговиот автомобил, бела „Шкода” со таблички SK 1566 AP и двата мобилни телефони.Следното утро, во вторникот, требало …

Повеќе »