Tag Archives: 18. месеци

(ВИДЕО) Сопственичка со своето куче се сретнала после 18. месеци раздвоеност: Погледнете ја емотивната средба!

Ејми Пол 18. месеци била одделена од своето милениче Беслер цели 18. Таа била хоспитализирана поради хронично заболување. Таа поминала година и половина во одделот за невролошка рехабилитација, а нејзините родители Џоана и Дејвид се погрижиле за нејзината унгарска визла. Оваа девојка пред два дена на ТикТок објавила видео за …

Повеќе »

(ВИДЕО) НА МОМЧЕТО МУ СЕ СМЕЕЛЕ БИДЕЈЌИ ИМАЛ ДОЛГА КОСА – Потоа им ја открил причината и сите занемеле!

Ова момче 18. месеци одбивало да му ја скратат косата, поради што неговите врсници му се потсмевале. Меѓутоа, кога ја открил причината зошто ја пушта косата да му расте, ги стопил срцата на целиот интернет. Дури и неговата мајка не знаела за што станува збор. Поради неговата долга, руса коса, …

Повеќе »

(ВИДЕО) БЕБЕ УМРЕЛО ОД ГЛАД БИДЕЈЌИ РОДИТЕЛИТЕ ГО ХРАНЕЛЕ САМО СО ОВОШЈЕ И СВЕЖ ЗЕЛЕНЧУК: Полицајците во нивната куќа нашле уште прегладнети деца!

Американскиот пар Шила (35) и Рајан О’Лири се обвинети за убиство и занемарување на дете откако нивниот 18-месечен син починал затоа што го држеле на веганска исхрана. Шила изјави дека момчето е родено дома и никогаш порано не видело лекар. Бебето на веганскиот пар починало од неухранетост затоа што го …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ВЕЧНА ЉУБОВ: Куче 18. месеци не се поместува од местото каде загинал неговиот сопственик!

Неколку мештани се обиделе да го вдомат, но тој стално се враќал. Со тек на време се откажале од обидите, но затоа на верното куче му направиле куќичка и редовно му носат вода и храна… Минувачите веќе добро знаат едно куче во Грција кое веќе повеќе од година и пол …

Повеќе »

(ФОТО) Чека бебе од мртвата сопруга: „Да имам дел од неа ми значи баш се“

Непосредно пред смртта на Еми, сурогат мајката објавила дека е бремена. Меѓутоа, бременоста бил вонматерична и била прекината. Сопругот на Еми, Џејк и понатаму верува дека „ќе добие дел од својата сопруга“… Поради редок облик на рак на штитната жлезда кој бргу се проширил по целото тело, 31. годишната Еми …

Повеќе »