Tag Archives: 17 години

ЛЕПА БРЕНА 17 ГОДИНИ СЕ БОРИ СО ОВАА БОЛЕСТ, А СЕ СОМНЕВА ДЕКА СЕ ВРАТИЛА: Непредвидливо е и опасно, еве кои се симптомите

Лепа Брена работи напорно и многу настапува, а здравјето и трпи. Лепа Брена веќе 17 години се бори со тромбозата која успешно ја држела под контрола. Летово одржала голем број концерти, а неодамна го промовираше и својот бренд на чорапи. Меѓутоа, сега една од најголемите музички ѕвезди на Балканот се …

Повеќе »

(ФОТО) МНОГУ ЛИЧИ НА ПОЗНАТАТА МАЈКА – Ќерката на Моника Белучи прошетала на модната писта во долна облека и ги воодушевила сите со својот изглед

Постарата ќерка на Моника Белучи и Винсент Касел, Дева Касел, носеше ревија за брендот Dolce&Gabbana на овогодинешната модна недела во Милано. На социјалните мрежи се појавија фотографии од Дева која ја претставила линијата на долна облека, а луѓето не престануваат да ја коментираат убавината на 17-годишната девојка која почнала да …

Повеќе »