Tag Archives: 13. години

(ФОТО) Кралот на хрватските сапуници со неа е 13. години: Врската започнала додека бил во брак, бившата дознала за тоа од медиумите

Прославениот хрватски актер Жарко Радиќ неодамна го прослави својот 72. роденден, но тоа не го спречува да ужива во љубовта со својата млада партнерка Естер Шимек. Кралот на сапунските опери и убавата русокоса Естер редовно привлекуваат внимание кога се појавуваат заедно во јавноста, а нивната љубовна приказна започнала (барем што …

Повеќе »

(ФОТО) Немала естетски операции, таа е олицетворение на природната убавина – слики од плажа го покажуваат тоа!

Една од најубавите актерки во светот, Џесика Алба, е во брак со продуцентот Кеш Ворен веќе 13. години и имаат три деца. Парот важи за еден од најскладните во светот на шоу-бизнисот, а Џесика секогаш со многу љубов зборува за Кеш: View this post on Instagram A post shared by …

Повеќе »

(ВИДЕО) Лијам Нисон по 13. години неочекувано признал дека е заљубен, но…

Холивудската ѕвезда Лиам Нисон проговорил за својот приватен живот и признал дека за време на неодамнешното патување во Австралија се заљубил во жена, но и дека љубовта „не му била достапна“. Актерот (68), кој остана сам по смртта на сопругата Наташа Ричардсон пред 13. години, поминал неколку месеци во Мелбурн …

Повеќе »

(ФОТО) После 13 години е откриен тајниот дизајн на Фолксваген.

Скоро две децении разговор за наводниот наследник на легендарното „Порше 550“ и сега е откриено дека приказната е вистинита. Познатиот дизајнер Валтер да Силва решил да го открие дизајнот на наследникот на Porsche 550 Spyder „Little Bastard”, автомобил познат по тоа дека во него загинал Џејмс Дин. И приказната вели …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) УБАВА ПРИКАЗНА – 13. години минал во количка а сега повторно оди САМ!

Лиам Кричет (24) од Тронби Лејн во Англија, 13. години минал во инвалидска количка откако му бил дијагностициран тумор во ‘рбетниот мозок. Тешката дијагноза ја добил кога имал 11. години, а лекарите се сомневале дека било кога ќе може самостојно да оди. До тогаш бил нормално момче кое обожувало да …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТАГАТА НА ТОШЕ ПРОЕСКИ ВО ПОСЛЕДНОТО ТВ ГОСТУВАЊЕ: Овие реченици 6. часа пред несреќата сите ги шокирале – „Сакам, но…“

Вчера се навршија 13. години од смртта на македонскиот, балкански…Тоше Проески. Тоше Проески, кој почина пред 13. години во сообраќајна несреќа во Хрватска, само шест часа пред трагедијата, беше гостин во емисијата „Вртелешка“, каде остави впечаток на многу уморно момче, кое ги шокираше сите со своите реченици. View this post …

Повеќе »

(ФОТО) Се породила 13. годишната инфлуенцерка: Тврдела дека детето и го направило МОМЧЕ (10), но вистината е многу ПОЛОША!

Вистната е откриена подоцна Руската инфлуенцерка Дарија Суднишникова со само 13. години родила ќерка. Таа тврдеше дека нејзиното дете го направило нејзиното момче Иван (10), меѓутоа, се покажало дека вистината е сосема поинаква. Дарија открила дека забременила откако била силувана од 16-годишно момче во родниот град Железногоск, пишува „Дејли меил“. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Минал 13. години во количка а сега повторно оди САМ!

Лиам Кричет (24) од Тронби Лејн во Англија, 13. години минал во инвалидска количка откако му бил дијагностициран тумор во ‘рбетниот мозок. Тешката дијагноза ја добил кога имал 11. години, а лекарите се сомневале дека било кога ќе може самостојно да оди. До тогаш бил нормално момче кое обожувало да …

Повеќе »

(ВИДЕО) Мајката открила дека е бремена кога ја прегрнала: Девојчето родило на 13 ГОДИНИ, таткото на бебето направил нешто СРАМНО!

Преплашено девојче, како што ја нарекоа руските медиуми, станала преку ноќ ѕвезда на Јутјуб кога на својот канал изјавила дека иако е само дете, на 13-годишна возраст станала мајка и ја криела бременоста од нејзините родители. Полина Фетисова (16) вели дека денес не жали за ништо, пренесува 7News. „Се плашев …

Повеќе »