Tag Archives: 11 години брак

(ФОТО) Откриено зошто Рис Витерспун се разведува од сопругот, причината е навистина тажна

АКТЕРКАТА Рис Витерспун и ловецот на таленти, Џим Тот, се разведуваат по 11 години брак. Веста за разводот што ја објавија два дена пред 12-годишнината од бракот изненади многу обожаватели. Тие не сакале да ги откријат деталите за разводот, но близок пријател на поранешната двојка ја открил причината за Page …

Повеќе »

(ФОТО) КРАЈ НА ЉУБОВТА – Рис Витерспун открива дека се разведува по 11 години брак: „Овие работи никогаш не се лесни“

Рис Витерспун и нејзиниот сопруг Џим Тот се разведуваат. Двојката ја објави веста на Инстаграм во петокот, само неколку дена пред 12-годишнината од бракот. „Имаме некои лични вести да споделиме… Со големо внимание и обзири ја донесовме тешката одлука да се разведеме“, велат тие во изјавата, „Уживавме во толку прекрасни …

Повеќе »