Tag Archives: 10. години брак

(ФОТО) Една од најубавите актерки го покажа своето извајано тело во бикини, нејзиниот сопруг не ги тргнувал рацете од неа

Џесика Бил и Џастин Тимберлејк моментално уживаат на одмор во Италија, а од фотографиите направени од папараците се гледа дека актерката и пејачот се вљубени како и првиот ден. Двојката уживала во пловењето низ Сардинија на јахта, а Џесика го покажала своето совршено тело во бикини со леопард принт. Bikini …

Повеќе »

(ФОТО) Кога се сака се може: Елена Велевска прослави 10. години брак

И покрај тоа што Велевска нема никаде да настапува, телевизиската публика ќе може да ја гледа во новогодишното шоу… Фолк-пејачката Елена Велевска после 23. години настапување за Нова година, овој пат реши 2018. да ја прослави во кругот на семејството. Пред само неколку дена таа со сопругот Маријан ја прославија …

Повеќе »