Tag Archives: 10. возила

Американската влада ги купува најскапите „Шевролет“ теренци во историјата!

ЦЕНАТА е стравична, дури и за американска поими. Американската влада го обожава Chevrolet’s Suburban и сега нарачала 10 специјални примероци кои ќе ги платат дури 36,4 милиони долари. Огромните теренци ќе бидат прилагодени на безбедносните прописи на ДСС (Дипломатска служба за безбедност) и ќе бидат испорачани во текот на следните …

Повеќе »

(ВИДЕО) Погледнете ја новата вила на Лука Модриќ од 12. милиони евра со 9. спални соби, базен и домашно кино

МАДРИДСКИ АС објави фотографии од новата вила од Лука Модриќ, која, наводно, ја купил за 12. милиони евра и се наоѓа во Мадрид. Вилата се состои од девет спални соби, има кино сала, базен и гаража за паркирање. „Лука Модриќ е еден од најважните играчи во историјата на Реал Мадрид, …

Повеќе »