Tag Archives: џејда пинкет смит

(ФОТО) Сопругата на Вил Смит им посветила емотивна објава на „ќелавите“: „Борбата продолжува!“

Џејда Пинкет Смит ја искористи својата популарност на Инстаграм за да им го честита 14. септември на своите „ќелави браќа и сестри“, нивниот празник. Откако нејзиниот сопруг Вил Смит му удри шлаканица на Крис Рок на овогодинешните Оскари, секоја објава на Џејд привлекува внимание. Да потсетиме дека Смит му удри …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Три големи светски ЅВЕЗДИ кои се соочиле со ЌЕЛАВЕЊЕТО ги откриле своите трауми

Проблемот со губење на косата се јавува кај многу жени од различна возраст… Губењето на косата може да биде доста поразително, но бидете сигурни дека доколку се најдете во оваа ситуација, знајте дека не сте сами и дека многу познати личности поминале низ слично искуство. Имено, една студија од 2007. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Џејда проговорила за бракот со Вил Смит: „Не сакав да се мажам, бев под притисок“

Џејда Пинкет Смит по сите скандали кои се случија и по одлуката да му се забрани на Вил Смит да присуствува на Оскарите во следните 10. години, со само една изјава фрли сенка на сите овие настани. Имено, таа еднаш изјавила дека воопшто не сакала да се омажи за Смит. …

Повеќе »