Tag Archives: џефри епштајн

(ФОТО)СЛУЧАЈ КОЈ ГО ПОТРЕСУВА САД – Контроверзни фотографии: Бил Клинтон го масира една од малолетните жртви на Џефри Епштајн

Фотографиите се објавени непосредно пред говорот што Клинтон треба да го има како дел од поддршката на демократот Џо Бајден во претседателската трка. Британскиот „Daily Mail“ објави ексклузивни фотографии според кои поранешниот американски претседател Бил Клинтон веројатно би сакал да исчезнат засекогаш. На нив е одбележано како поранешниот лидер ужива …

Повеќе »

(ФОТО) После обвинувањата дека е „педофил“ кралицата „се откажува“ од својот син: Принцот Ендрју не се враќа на кралските должности!?

„Принцот се надевал дека оваа промена ќе биде краткотрајна, но не се остварило. Кралското семејство нема намера да се справува со неговата позиција“, рекло лице блиско до кралскиот двор, пишуваат британските медиуми Синот на британската кралица Елизабета Втора (94), принцот Ендрју(60) се повлекол од кралските должности минатиот ноември поради скандалот …

Повеќе »

(ФОТО) Британската влада одлучила: Принцот, поради скандал, останува без големи почести!

Британската влада во четвртокот ја променила праксата за кревање на знамето за кралските родендени и тие повеќе нема да се истакнуваат за роденденот за со скандал погодениот принц Ендрју. Промената е воведена за да ги опфати припадниците на кралското семејство кои се повлекле од јавноста и повеќе не ги извршуваат …

Повеќе »

(ВИДЕО) Се појавила неверојатна снимка – ВОДИТЕЛКА НА МОЌНА АМЕРИКАНСКА ТВ СЕ’ ПРИЗНАЛА ВО ТАЈНА СНИМКА: „Имав приказна за Клинтон и Епштајн пред 3. години, не ми дозволија да ја емитувам“ – милијардерот педофил е убиен а најавила кој може да е следен!

Презентерката на Еј-Би-Си, Ејми Робак, една од најголемите во САД, се пожалила на нејзиниот продуцент по наводното самоубиство на милионерот педофил Џефри Епштајн, додека камерата и микрофонот сè уште биле вклучени во студиото. Видеото во кое се открива дека имала приказна за Епштајн пред три години, но дека мрежата не …

Повеќе »

(ФОТО) СКАНДАЛ – КРАЛИЦАТА НА ГО ДАВА СИНОТ ПЕДОФИЛ: Елизабета II во црква дошла со принцот Ендрју, другарот на педофилот Епстајн – слики од принцот со секс робинка на милијардерот!

Британската кралица Елизабета Втора, која одмара со дел од своето семејство во замокот Балморал во Шкотска, седеше во автомобилот вчера наутро, ден по самоубиството на американскиот милијардер педофил Џефри Епштајн, заедно со нејзиниот син Ендрју, кој со децении беше другар со Епштајн,а англиските медиуми објавувиле фотографија од принцот со сексуалната …

Повеќе »