Tag Archives: ќерка каи

(ФОТО) Трикот на Џиџи Хадид во борбата против анксиозноста

Што се однесува до бременоста и мајчинството, Џиџи Хадид одлучила да не крие ништо, а сега проговори за анксиозноста со која се мачела. Поминаа десет месеци од раѓањето на нејзината ќерка Каи, а супермоделот постепено се’ повеќе споделува за нејзиното искуство. Оваа недела, Џиџи зборуваше за анксиозноста во бременоста, а …

Повеќе »

(ФОТО) Гиги Хадид со апел до јавноста: Загрижена е за својата ќерка!

ГИГИ Хадид не сакаше да зборува за нејзиниот приватен живот откако стана мајка и само повремено се огласува на Инстаграм за да сподели неколку фотографии. Во отворено писмо, таа им се обратила на папараците и обожавателите и ги замолила за приватноста на нејзината ќерка Каи. „Ова го посветувам на: папараците, …

Повеќе »