Tag Archives: љубовна крсна

(ФОТО) Колин Фарел открил непознати детали од врската со Елизабет Тејлор

Колин Фарел важеше за еден од најголемите заводници, а малкумина знаат дека тој некогаш бил заљубен во покојната Елизабет Тејлор, која била дури 36. години постара од него. Две години откако Елизабета почина во 2011 година, Колин ја откри нивната врска за која малку луѓе знаеја до тогаш. View this …

Повеќе »