Tag Archives: јутјубери

Јутјубери уништиле теренец вреден 250. илјади евра поради видео, погледнете ја снимката!

Теренец вреден ЧЕТВРТИНА милион евра е моќна машина, но не е посилна од човечката глупост. Само еден скок бил доволен за да се уништи шасијата на уникатниот теренец. И тоа не било кое, туку чудовиште со три оски и шест тркала. Ѕверот е создаден врз основа на камионот RAM TRX …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ПРИМЕР ЗА ПОЧИТ – Македонските јутјубери Big Bucks претставуваат: Менување на животот на бездомник!

Јутјуберите постојано работат нешто ново, похумано, почовечки… А, се чини дека со најновиот серијал (во најава) во тоа предначат Big Bucks… И, се делува убаво, регуларно, што би се рекло… Момчињата имаат желба да му го променат животот на еден бездомник во Скопје… Возат по улиците се се решаваат за …

Повеќе »