Tag Archives: штеди простор

(ВИДЕО) Трик со скриени фиоки заштедува простор! Кажете му збогум на хаосот со кујнскиот прибор!

Како да се ослободите од нередот во фиоката за прибор за јадење? Дизајнерот на ентериери, од каналот „мајсторскооко“, на својот Инстаграм профил сподели совршен трик за организирање фиоки во кои чуваме лажици, вилушки и ножеви. Организирајте го кујнскиот простор со помош на скриена фиока што лесно можете да ја направите. …

Повеќе »