Tag Archives: шишање

(ВИДЕО) Слаткиот едногодишник обожува нешто што повеќето деца го мразат!

Едногодишниот Леви е ѕвезда на социјалните мрежи… Леви обожува да оди на фризер, а на социјалните мрежи се проширило видео од неговата радост додека го шишаат… И’, ова видео е меѓу најгледаните на социјалната мрежа ТикТок.   View this post on Instagram   A post shared by Levi Donato Mastroianni …

Повеќе »

(ВИДЕО) Урнебесно шишање во екот на корона: Погледнете го лудиот изум на еден фризер!

Берберот снимил видео како муштеријата го стриже со помош на продолжетоци за машинката и чешелот… Во изминатите неколку недели во светот има паника поради коронавирусот, но Интернетот е полн со шеги на сметка на пандемијата. Друштвото, во страв од коронавирусот, ставила маски за лице, а кувајтскиот фризер одел толку далеку …

Повеќе »

(ВИДЕО) Дете се расплакало на фризерско столче: Тоа што го направиле фризерите го воодушевил светот!

Добро е познато дека децата често имаат страв од фризери. Меѓутоа, прекрасните момци од фризерскиот салон се потрудиле шишањето на едно дете да му биде вистинско доживува,приредувајќи му вистинско шоу. Секоја чест момци! Погледнете!

Повеќе »

(ВИДЕО) Дете се расплакало на фризерско столче: Тоа што го направиле фризерите го воодушевил светот!

Добро е познато дека децата често имаат страв од фризери. Меѓутоа, прекрасните момци од фризерскиот салон се потрудиле шишањето на едно дете да му биде вистинско доживува,приредувајќи му вистинско шоу. Секоја чест момци! Погледнете!

Повеќе »