Tag Archives: шинејд о’конор

(ФОТО) Шинејд О’Конор ги шокирала фановите со објавата за својот син:„Ужасен дел од пеколот!“

СЛАВНА Ирската пејачка Синеад О’Конор ги замоли обожавателите на Твитер да се молат за нејзиниот 16.-годишен син. “Страшен ден од пеколот”, напишала таа, додавајќи веднаш: “Ако имате вишок молитва, ве молам насочете една за мојот син Шејн. Светлината на мојот живот”. О’Конор, која исто така се нарекува Шухада Садакат по …

Повеќе »