Tag Archives: шеговито

ШЕГОВИТО ВИДЕО – Ибрахимовиќ го „заштити“ најпознатиот TikToker Хаби Ламе: „Не се плеткајте со нас!“

Шведскиот напаѓач Златан Ибрахимовиќ и најпознатиот Тиктокер Хаби Ламе веќе извесно време соработуваат на социјалните мрежи, а вчера напаѓачот на Милан објави ново видео од едно нивно дружење. Во видеото кое брзо наиде на голем број реакции, најпрво се појавува Ламе испровоциран од возач во друг автомобил. Сега веќе познатиот …

Повеќе »