Tag Archives: четири знаци

Доаѓа најсреќниот ден во февруари, а најмногу корист ќе имаат четири знаци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…. ИАКО годината започна малку хаотично, февруари ќе биде многу попријатен. За прв пат од април 2022 година, ниту една планета не е ретроградна, така што ништо нема да застане …

Повеќе »

Пргави се и себични: Овие хороскопски знаци НАЈЛОШО се сложуваат со другите!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Некои луѓе можат добро да се сложуваат со секоја личност што ќе ја сретнат, но на некои луѓе тоа едноставно не им успева. Можеби имаат внатрешни стравови од отворање …

Повеќе »

Не, не се тврдоглави – ТИЕ СЕ НАЈТВРДОГЛАВИТЕ претставници на ХОРОСКОПОТ!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Според астрологијата, постојат четири хороскопски знаци кои се потврдоглави од другите. Ако решат да постигнат нешто, ќе направат се за да успеат во тоа. Овој вид на тврдоглавост е …

Повеќе »

Ретроградниот Меркур повикува на претпазливост, особено ако сте родени во овие знаци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… ПЕРИОДОТ на ретроградниот Меркур во Јарец ќе трае од 29. декември 2022. година до 18. јануари 2023. година. Ова не е време да започнете нешто ново, туку време да …

Повеќе »

НАЈМНОГУ СРЕЌА во животот ги следи ОВИЕ ЧЕТИРИ ЗНАЦИ: Сè им оди како часовник, љубовта и успехот им се загарантирани

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Луѓето кои привлекуваат добри вибрации, успех, слава, моќ и пари се родени во овие хороскопски знаци. . Стрелец Луѓето родени во знакот Стрелец имаат најмногу среќа во животот благодарение …

Повеќе »

ОВИЕ ЧЕТИРИ ЗНАЦИ СЕ НАЈЉУБОМОРНИ ВО ВРСКИТЕ: Ги „јаде“ несигурноста, партнерот го следат во чекор!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Многумина ќе се согласат дека љубомората е еден од најголемите проблеми во љубовните врски, а некои хороскопски знаци се особено склони кон неа. На прво место е Бикот. Овој …

Повеќе »

Во овие хороскопски знаци се родени најсебичните луѓе

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Несебичните луѓе го движат светот. Овие корисни поединци инвестираат време и пари во благосостојбата на другите и секогаш се подготвени да понудат рамо за плачење или да му помогнат …

Повеќе »

ПОЛНА МЕСЕЧИНА ВО БЛИЗНАЦИ НА 8 ДЕКЕМВРИ: Ни носи кавги и нерасположение, а особено ќе се РЕФЛЕКТИРА НА ОВИЕ ЧЕТИРИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Последната полна Месечина во 2022 година ќе има најголемо влијание врз четири хороскопски знаци Ни носи кавги, дискусии и брзоплети постапки. Клучниот збор е полека и внимателно да размислете …

Повеќе »

Овие хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа во 2023 година

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… ИАКО се уште сме во 2022 година, многумина веќе со нетрпение ја очекуваат следната година со надеж дека ќе се остварат некои неостварени желби. Астролозите составија листа на хороскопски …

Повеќе »