Tag Archives: чеситка

(ФОТО) „Среќен ми роденден“: Елена Ристеска со емотивна порака за својот славенички ден!

Елена Ристеска со емотивна објава си го честита роденденот, но истакна и многу други момент за себе, кои биле важни во изминатиот период… Но, вчеравечер беше гостинка во вклучувањето во живо на „Бекстејџ“ на Инстаграм, а поводот беше нејзиниот роденден и она на што е посветена изминатиот период.„Бекстејџ“ како изненадување …

Повеќе »