Tag Archives: црна боја

(ВИДЕО) Новата Kia Sportage во црна боја изгледа како да не е од оваа планета

KIA I Hyundai го направија она што никој на запад не се осмелувал со години. Само неколку дена по премиерата на корејски канал на YouTube, се појави најновата Kia во нејзината природна средина. Секако, станува збор за новиот Sportage, кој во природа изгледа уште попривлечно. И’ додека западната конкуренција во …

Повеќе »

(ВИДЕО) ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ЏУЛИЈАНИ? Америка „бруи“ за она што му се случило на адвокатот на Трамп среде конференција за медиумите!

Членовите на правниот тим на американскиот претседател Доналд Трамп, како и неговиот личен адвокат Руди Џулијани, одржале конференција на која повториле дека имало изборна измама на претседателските избори. Сепак, еден детаљ од конференцијата, што нема никаква врска со пребројувањето на гласовите,го привлече вниманието на корисниците на социјалната мрежа. Имено, конференцијата …

Повеќе »