Tag Archives: хит видео

(ВИДЕО) Сестричка за прв пат го земала братчето во раце и му ветила што се’ ќе го научи. Видеото е хит

ЧЕТИРИГОДИШНАТА Оливија едвај чекала да добие помал брат. Штом го зела за прв пат во раце, се стопила од среќа. Таа веднаш почнала да му набројува на малиот Каладин што ќе го научи. „Кога ќе пораснеш, ќе те научам да трчаш, да одиш и да лазиш. Ќе те научам да …

Повеќе »

(ВИДЕО) На дете му испаднала виршлата од пецивото – видеото е хит

МАЛ фан уживал во неделниот натпревар на „Тајгерси“ и „Вајт Сокс“ кога виршлата од хот-догор му паднала на подот. А урнебесната сцена е снимена во телевизискиот пренос од натпреварот, па станала хит. Absolutely brutal 🤦‍♂️ pic.twitter.com/4NoqTPrEA7 — White Sox Talk (@NBCSWhiteSox) August 14, 2022 Симпатичната реакција на момчето била споделена …

Повеќе »

(ВИДЕО) НЕ СЕ СКРИЛ ВО ПЛАКАРОТ – РАНО ДОШОЛ ДОМА И СОПРУГАТА И ПРИЈАТЕЛОТ ГИ НАШОЛ ВО ЖЕШКА АКЦИЈА: Влетал со камера и снимил ВИДЕО кое го запали интернетот!

Прељубата е непријатна и болна работа. Многу врски и бракови се прекинати од некој кој ненадејно доаѓа дома за да го фати својот партнер на дело. Понекогаш доаѓа до тепачка, понекогаш до криење во плакарот или жонглирање на тераса или симс… Објаснувањата се само посебна приказна и многумина стануваат одлични …

Повеќе »

(ВИДЕО) МАЛКУ ФАЛЕЛО ДА ПОЧНЕ ДА ПОВРАЌА НА ПОРОДУВАЊЕТО НА СОПРУГАТА: Хит видеото од таткото во породилиште го обиколи светот! Се трудел со сите сили, но не издржал!

Породувањето, некои велат, е најубавиот момент во животот на заљубениот пар, бидејќи детето е круна на нивната љубов. На овој настан, кој вообичаено е многу тежок и стресен за жените, мажите од поновата ера решија да ги поддржат своите сопруги и самите да присуствуваат на тој волшебен чин. Меѓутоа, често …

Повеќе »

Метеорологот работел од дома, нешто урнебесно се случило среде прогнозата. Видеото е хит!

Да не беше короната, никогаш немаше да знаеме какви проблеми може да се случат кога метеоролог работи од дома! Само ќе ви кажеме дека да можеше да објави дека ќе паднат секирите, никој немаше да забележи! Погледнете што им го одвлече вниманието на гледачите! View this post on Instagram A …

Повеќе »

(ВИДЕО) Вулгарно видео од мајмун го запали интернетот: На луѓето не им се верува што и прави на девојката, па дури и се СМЕЕ!

Урнебесната сцена е снимена во зоолошка градина во Тајланд Дрзок орангутан станал познат на интернет кога се појавило видео на кое „фаќа“ една туристка во Тајланд. Урнебесната сцена е снимена на 27. јуни во зоолошката градина во Бангкок, а мајмунот ја искористил приликата да ја зграпчи девојката за градите додека …

Повеќе »

Хит видео во кое Босанец на својата ќерка и објаснува математика – никој не е рамнодушен!

Сите сочувствуваат, но и се смеат. Видеото објавено на TikTok во кое Босанец и објаснува математика на својата ќерка стана вирално во регионот и сите се восхитуваат на трпението на таткото за задачата. Имено, додека тој се обидува да и објасни на својата ќерка како се работи задачата, девојчето станува …

Повеќе »

(ВИДЕО) Славната пејачка се опијанила и заборавила дека е позната, снимката стана вирален хит!

ИАКО видеото е направено за време на излегувањето на Адел во февруари, неодамна стана хит на TikTok, а светски познатата пејачка толку се опијанила што заборавила дека е позната. Пејачката во моментот на снимањето на спотот уживала на забава во ноќниот клуб Heaven во Лондон, а тоа било едно од …

Повеќе »