Tag Archives: хармонија

(ФОТО) РИЧАРД ГИР Е ВИСТИНСКИ СРЕЌНИК – 34. години е помлада од него: „Тој е мој херој од стварниот живот!“

Холивудскиот актер Ричард Гир (71) е среќен во третиот брак со 34. години помладата Алехандра Силва, со која во 2019. година го доби синот Александер. Актерот, кој ги воодушеви жените со улоги во романтични филмови како „Офицер и господин“ и „Убава жена“, беше во брак двапати, со Синди Крафорд од …

Повеќе »

(ВИДЕО) Овој маж има и сопруга и љубовница – Вака изгледа нивната врска!

Ларон Армстед е човек кој има жена и девојка. Тој и неговата сопруга Џенифер имаат пет деца, а кај нив пред неколку години се пресели и девојката на Ларон, Амиа. Парот тврди дека тоа не ги става во непријатна ситуација и дека нивните деца по некое време ја прифатиле Амиа, …

Повеќе »

(ФОТО) После 14. синови и 27. години брак конечно добиле ќерка

Прво дошла љубовта, проследена со брак, па првиот син, па уште 13. пати по син, и потоа конечно – ќерка. Цела Америка зборува за парот од Мичиген, Катери и Џеј Шванд. Нивната ќерка Меги Џејн се родила во четвртокот, а ја пречекале 14. браќа. „Едноставно сме среќни што Меги Џејн …

Повеќе »