Tag Archives: филмски сцени

(ФОТО) Шварценегер предизвикал тешка сообраќајна несреќа: Жена со повреди на главата итно пренесена во болница

Арнолд Шварценегер (74) доживеа тешка сообраќајна несреќа, неговиот теренец се превртел на друг автомобил, а возачот е тешко повреден. Актерот пет минути пред несреќата бил надвор со синот Патрик, а несреќата се случила бидејќи актерот свртел лево, додека стрелката за вртење лево била сè уште црвена. Актерот го возел теренец …

Повеќе »

(ВИДЕО) ФИЛМСКИ СЦЕНИ – КАМЕРИТЕ СНИМИЛЕ СПЕКТАКУЛАРЕН ГРАБЕЖ НА ЗЛАТАРА ВО ЛОНДОН: Со џип влетале преку излогот па со чекан ги разбиле витрините!

Надзорните камери снимиле спектакуларен грабеж на златара во Лондон. Бен Вегенер (34) со двајца соучесници најпрво со „ленд ровер“ прелетал низ излогот, а потоа со чекани ги испокршил витрините и го зел она за што пристигнале. Срцчи летале насекаде, а крадците земале само часовници и накит. Истражните органи се сомневаат …

Повеќе »