Tag Archives: фатени на дело

(ВИДЕО) СЕСТРАТА И ВЕРЕНИКОТ ФАТЕНИ НА ДЕЛО: Објавено цело видео, реакциите на прељубникот се СРАМНИ!

Девојката ги фатила на дело својата сестра и нејзиниот вереник, а реакциите кои ги добила биле сосема неочекувани. Девојката ги фатила својата сестра и вереникот во измама На социјалните мрежи вирално станува видео од прељуба со илјадници прегледи! Ако може да се верува на ова видео, девојката во кревет ги …

Повеќе »

(ВИДЕО) НЕ СЕ СКРИЛ ВО ПЛАКАРОТ – РАНО ДОШОЛ ДОМА И СОПРУГАТА И ПРИЈАТЕЛОТ ГИ НАШОЛ ВО ЖЕШКА АКЦИЈА: Влетал со камера и снимил ВИДЕО кое го запали интернетот!

Прељубата е непријатна и болна работа. Многу врски и бракови се прекинати од некој кој ненадејно доаѓа дома за да го фати својот партнер на дело. Понекогаш доаѓа до тепачка, понекогаш до криење во плакарот или жонглирање на тераса или симс… Објаснувањата се само посебна приказна и многумина стануваат одлични …

Повеќе »

Исфрлиле ѓубре од автомобилот – полицијата им го запленила возилото

Полицајците виделе што се случило и веднаш ги запреле. Две лица кои патувале со Volkswagen Golf низ Романија решиле да се одморат покрај патот и да ја исчистат внатрешноста на своето возило. За жал, нивните планови вклучувале и фрлање ѓубре покрај патот. Покрај камерите поставени специјално за следење на возачите …

Повеќе »