Tag Archives: фарбање

(ФОТО) ИНСПИРАЦИЈА: Ја трансформирале кујната за 24. часа а само ги фарбале орманчињата

Карли Фулер (32) од Кент ја трансформираласвојата кујна за помалку од 200 фунти (околу 14. илјади денари) користејќи боја на орманчиња. Карли долго време сакала да ја трансформира својата стара кујна, но не сакала да потроши многу пари. Таа решила да ги земе работите во свои раце и да ја …

Повеќе »

(ВИДЕО) ШТО СЕ СЛУЧУВА СО ЏУЛИЈАНИ? Америка „бруи“ за она што му се случило на адвокатот на Трамп среде конференција за медиумите!

Членовите на правниот тим на американскиот претседател Доналд Трамп, како и неговиот личен адвокат Руди Џулијани, одржале конференција на која повториле дека имало изборна измама на претседателските избори. Сепак, еден детаљ од конференцијата, што нема никаква врска со пребројувањето на гласовите,го привлече вниманието на корисниците на социјалната мрежа. Имено, конференцијата …

Повеќе »