Tag Archives: услуга

(ВИДЕО) СЕУШТЕ ИМА ДОБРИ ЛУЃЕ: И паднала торба од брод, продолжувањето на приказната ја враќа вербата во луѓето…

Новиот брод кој капачите ги пренесува на Мартинска и назад вчера бил место на мала драма која благодарение на двајца џентлмени, сепак завршила со среќен исход. На една патничка, имено, торбата за време на возењето и паднала во море, што многу ја вознемирило и почнала да плаче. „Бевме во бродот …

Повеќе »

(ФОТО) Ресторан Бакал – место со највкусните јадења, дури и за најпребирливите гурмани

Без разлика на интензитетот на активности со кои се соочувате, секогаш треба да најдете време за себе и да се релаксирате на добро место со вашите најсакани. Освен времето, важно е да ја најдете и вистинската дестинација на која ќе поминувате мигови со саканите. Дестинацијата треба да биде мирна, убава, …

Повеќе »