Tag Archives: уништен брак

(ФОТО) ПОТПОЛНО ПРОПАДНАЛ – ПОЗНАТИОТ АКТЕР СЕ ШЕТА ВО ИСКИНАТА и ФЛЕКАВА МАИЦА: Обвинет за силување, сопругата го оставила, а татко му СЕ ОТКАЖАЛ ОД НЕГО! Загрижувачки изглед!

Изразот „од ѕвездите до калта“ на својата кожа го почувствувал познатиот актер Арми Хамер. На овој холивудски убавец, по изненадувачкиот успех на режисерот Лука Гвадањини со филмот „Call Me By Your Name“ од 2017 година, во кој Хамер ја толкуваше главната улога и ангажманите во филмовите како „Извини што те …

Повеќе »

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) СТРАШНО – Жена отишла на операција на градите а се разбудила со огромен задник:„Животот ми е уништен!

Таа сакала да ги зголеми градите, но пластичниот хирург погрешно си ја завршил работата Лјубов Лафер, се одлучила за естетски корекции по долго размислување и консултација со хирург. Нејзиниот живот се претворил во пекол, кога после операцијата се разбудила од анестезијата, за која платила 4.000 фунти. Имено, Лјубов, која по …

Повеќе »