Tag Archives: уапсена

(ВИДЕО) ЈА ПРИВЕЛА ПОЛИЦИЈА – Се појави видео: Позната спортистка пијана и спие на воланот, близнаците плачат на задното седиште…

Полицаец ја извлекол Хопе од автомобилот додека нејзините близнаци плачеле на задното седиште. Полицијата и ставила лисици на рацете, додека Хоуп продолжила да вели дека само дреме. Хопе Соло (41), поранешна ѕвезда на американскиот фудбал, била уапсена пред половина година на паркинг во Северна Каролина. Сега се појави видео од …

Повеќе »

(ФОТО) Заглавила во свеж бетон со украдено Mini и побегнала со детето и вискито

Во бегството таа ги земала само основните работи, меѓу кои имало и неотворено шише со алкохол. Во извештајот од Лејквуд, државата Вашингтон, на околу 40. километри од Сиетл, се вели дека жена украла Mini Cooper Countryman и набргу по кражбата заглавила во свеж бетон. Автомобилот бил заробен во мек материјал, …

Повеќе »

(ФОТО) 100-ГОДИШНА БАБА ИМАЛА НЕИСПОЛНА РОДЕНДЕНСКА ЖЕЛБА: Ја кажала најчудната работа, а на вратата веднаш се појавила ПОЛИЦИЈА!

Џин Бикетон, која наполнила 100. години, ја добила најголемата роденденска желба: да биде уапсена од полицијата. Цел живот чесно живеела и никогаш немала проблеми со законот. Џин отсекогаш се грижела за болните откако работела како медицинска сестра со децении, вклучително и во војската за време на Втората светска војна. Како …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ПОСЛЕ 3. ГОДИНИ УАПСЕНА МАЌЕАТА ОД ПЕКОЛОТ: Платила за убиството на сопругот- милионер и неговите деца

„Маќеата од пеколот“ е уапсена по три години бегство под сомнение дека ги убила нејзиниот сопруг милионер и неговите деца, откако тој ја оставил поради наводна афера со нејзиниот посинок и колега. Беренис Аланис е уапсена во средата во хотел во мексиканското одморалиште Акапулко, пишува Daily Mail. Апсењето било извршено …

Повеќе »

(ВИДЕО) Луѓето гледале ВО ЖИВО што прави ѕвездата на филмови за возрасни со малите ДЕЦА во базенот и повикале полиција

Кајли Стрикленд е приведена поради срамен чин Ѕвездата на сајтот за возрасни OnlyFans е уапсена откако на две момчиња во базен им ги покажала голите гради и сето тоа го пренесувала во живо. Кајли Стрикленд (30) од САД е приведена откако шокираните гледачи повикале полиција откако ја виделе како ги …

Повеќе »

(ВИДЕО) Популарна пејачка е уапсена и осудена на две години затвор, а причината е НЕВЕРОЈАТНА!

Пејачката во видеото направила злосторство Шаима Ахмер, попозната како Шима, поради спотот за песната „I Have Issues“ е уапсена и ќе помине две години во затвор поради непримерен спот. Властите во Египет се одлучиле на ваков драстичен потег бидејќи сметаат дека видеото е неморално, поради секси сцените во кои пејачката …

Повеќе »

(ВИДЕО) Мајка го заклучила својот петгодишен син во багажникот, врескала и му се заканувала

Челзи-Рае Трухило е снимена како го турка својот петгодишен син во багажникот на нејзиниот автомобил во Колорадо. Очевидци велат дека Трухило врескала по детето и му се заканувала. Полицијата ја уапсила мајката во четвртокот по голема потрага. Момчето не е неповредено. Фото: Принтскрин/Pueblo Police Department

Повеќе »

(ВИДЕО) 28. годишна патничка во авион нападнала стјуардеса – и искршила два заба

На социјалните мрежи се шири уште едно видео од моментот кога бесна патничка ја удира стјуардесата. 28-годишната девојка била предупредена дека мора да носи маска и да се подготви за слетување, што очигледно ја испровоцирало. Потоа ја нападна стјуардесата и и’ скршила два заби. 28-годишниата била уапсена веднаш по слетувањето …

Повеќе »

На Ролан Гарос уапсена тенисерка поради местење на натпревари

Руската тенисерка Јана Сизикова е уапсена на Ролан Гарос под сомнение дека местела натпревари. Сизикова (26) била уапсена во четвртокот вечерта по натпреварот од првото коло во двојки, кој го загуби со нејзината партнерка Екатерина Александрова од Ајла Томљановиќ и Сторм Сандерс со резултат 6:1, 6:1. Според „Le Parisien“, таа …

Повеќе »