Tag Archives: три жени

(ФОТО) Бензема на доделувањето на „Златната топка“ бил придружуван од својата девојка и поранешната сопруга, тој се фотографирал со синот

Годинешниот добитник на Златната топка, Карим Бензема, на црвениот тепих позирал само со синот Ибрахим, но странските медиуми брзо објавија дека тој има уште двајца придружници – мајката на Ибрахим, поранешната сопруга Кора Готје и новата девојка Џордан Озуна. Поранешната на Бензема, Кора, присуствуваше на галата, но не позираше пред …

Повеќе »

(ФОТО) ВО ОХАЈО – Ова е куќа која со години е прикриена на Google Maps: Причината е застрашувачка!

Интересно е тоа што ова не е единственото место на Земјата кое е замаглена на Google Maps Со апликацијата Google Maps, многу корисници можат да ѕирнат во најоддалечените делови и улици на планетата Земја, но она што е невообичаено е што има една куќа која е замаглена. Google Maps може …

Повеќе »

(ФОТО) НОВИ ПРОБЛЕМИ ЗА РОМАН ПОЛАНСКИ: Манекенка го обвини познатиот режисер за силување

Полански призна вина за полов однос со малолетничка во 1977. година и беше осуден на 90. дена затвор, но беше ослободен по 42. дена. Кога дозна дека судијата планира да му изрече повеќегодишна затворска казна, тој од САД избега во Франција. Една Французинка го обвини Роман Полански за силување во …

Повеќе »

Како ќе трепнат така освојуваат мажи: Жените во овие 3. хороскопски знаци се заводнички без конкуренција!

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Во продолжение прочитајте кои знаци на Зодијакот имаат најголема моќ во заведувањето… Самодовербата е најјако оружје кое ни дава чувство на вреднување на себе и ни помогнува другите луѓе …

Повеќе »

Жените родени во овие знаци се најголеми заводнички

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Ним ниту еден маж не може да им одолее… Жените родени во следните три хороскопски знаци со својата самоувереност и интелигенција успеваат да го освојат секој маж, но и …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Иван има три жени и сака уште: „Ако една ме налути нема секс цел месец!“

Иван Суков (34) од Русија има три жени и девет деца, а се надева дека ќе има уште жени и најмалку 50. деца. Според законот може да има само една жена, а другите две со него се на основа на усмен договор. Наталија и Иван во брак се 11. години. …

Повеќе »