Tag Archives: том

(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНАТА ПРИКАЗНА ДОБИЛА СПЕКТАКУЛАРНО ПРОДОЛЖУВАЊЕ: Се огласил таткото на малечкиот Том, кој доби рекет од Ѓоковиќ, и открил што се случило подоцна!Новак е ЧУДО!

Момчето Том, кое го привлече вниманието на јавноста во финалето на Ролан Гарос, не престанува да биде во центарот на настаните дури и’ неколку дена по завршувањето на Грен слемот. Новак по завршувањето на мечот му го даде рекетот на момчето кое цело време го бодреше од публиката, а неговата …

Повеќе »

(ФОТО Галерија) Хајди Клум се омажи за 17. години помладиот гитарист!

Манекенката на италијанскиот остров пристигнала во друштво на 17. години помладиот гитарист Тим Каулитз за кого тајно се омажила во февруари. Парот вчера во кругот на семејството и пријателите на островот Капри го прослави својот брак… Еден од најпознатите топ модели Хајди Клум (46) вчера пристигнала во Италија каде и …

Повеќе »