Tag Archives: том холанд

(ВИДЕО) ФАТЕНИ НА ДЕЛО, А ДОЛГО НЕГИРАЛЕ ДЕКА ИМАЛО НЕШТО ПОМЕЃУ НИВ: Том Холанд и Зендаја снимени како се бакнуваат – сите ги нарекуваат ТОМДАЈА!

Актерот Том Холанд (25) и пејачката и актерка Зендаја (24) биле фатени како се бакнуваат во автомобил. Јавноста ги поврзуваше низ годините, но тие секогаш ги негираа тие тврдења и не потврдуваа дека се заедно. View this post on Instagram A post shared by Zendaya (@zendaya) Двојката што се запозна …

Повеќе »

ПРВА ФОТОГРАФИЈА ОД ТОМ ХОЛАНД ОД СНИМАЊЕТО НА ФИЛМОТ: Спајдермен носи две маски

Првата фотографија од Том Холанд од снимањето на Спајдермен 3 беше објавена на Твитер. Холанд првенствено објави на својот Инстаграм профил, што значи дека му беше дозволено. Потсетуваме дека студиото Марвел е многу строго кога станува збор за објавување на што било на Интернет без нивна дозвола. На новата фотографија, …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Славен глумец спасил обожавателка која скоро „била прегазена“ од останатите за да дојдат до него!

Глумецот Том Холанд, најпознат по улогата на Спајдермен, се покажал како херој и во стварниот живот откако спасил обожавателка која другите фанови скоро ја прегазиле обидувајќи се да дојдат до негов автограм и тоа пред телевизиско студио во Њујорк. Девојката на Твитер објавила куса снимка и опишала дека група возрасни …

Повеќе »