Tag Archives: тифани

(ФОТО) Подготвен за следниот чекор: БЕН АФЛЕК бирал СВРШУВАЧКИ ПРСТЕН со неговата мајка и син!

Папараците го следеле актерот во чекор. Светските медиуми не престануваат да пишуваат за последната прошетка на популарниот холивудски актер Бен Афлек со неговата мајка Сем и синот Самуел. Имено, за време на оваа прошетка, ништо немало да биде чудно доколку актерот не застанел кај златарницата на светски познатиот бренд „Тифани“, …

Повеќе »

(ВИДЕО) НЕВЕРОЈАТНА ПРЕОБРАЗБА – „Си се претворила од моја баба во моја девојка!“: Со своите трансфорамции сите ги оставила во чудо!

Никој не може да го спореди изгледот и фустанот во домашната верзија со оној од излегување, но оваа жена отишла чекор подалеку! Тифани (39) од Флорида во САД, благодарение на градбата што ја извајала во теретана и изгледот кој му пркоси на годините, постигнала честопати да има милиони прегледи на …

Повеќе »

(ФОТО) Девојката на која нуспојавите од вакцинирањето и го уништиле животот им „ја затворила устата“ на противниците на вакцините!

Тифани како последица од вакцинација добила Гилиан Бареов синдром (GBS),ретка автоимуна болест која предизвикува одбранбениот механизам на телото да го напаѓа сопствениот нервен систем и предизвикува акутно воспалување што може да доведе до парализа. Своите здравствени проблеми и борбата со болеста ја открила преку Твитер со намера да им испрати …

Повеќе »