Tag Archives: тик

(ФОТО) Манекенката доживеала понижување на снимање на видео: „Ме фати за голите гради, беше пијан…“

Еден од најплатените супермодели во светот, Емили Ратајковски (30), во својата книга „My Body“ изнела серија тврдења поврзани со снимањето на спотот за песната „Blurred Lines“ Имено, Ратајковски открила дека за време на снимањето на спотот, пејачот Робин Тик (44) ја допирал по нејзините голи гради. „Одеднаш, ненадејно, ги почувствував …

Повеќе »

(ВИДЕО) ЧУДНИ ДВИЖЕЊА – Што му се случувало на Трамп со раката после дебатата? Доналд и Меланија повторно ја шокирале јавноста!

Американскиот претседател Доналд Трамп и неговиот противкандидат и поранешен потпретседател и сенатор Џозеф Бајден синоќа, ја имаа првата од трите дебати пред претседателските избори на 3. ноември. На дебатата од самиот почеток се појавиле искри и останале до самиот крај. Било многу напнато и паднале многу тешки зборови. Освен она …

Повеќе »