Tag Archives: тик ток

(ВИДЕО) ТикТок снимки на страва и ужас: Мајката танцува со ќеркичката која ја претепала до смрт

Откриени се застрашувачки снимки од мајката убиец, која танцува со својата тригодишна ќерка, само неколку недели пред брутално да ја претепа до смрт, пренесуваат британските медиуми. Никол Прист (23) минатата недела е осудена на 15. години затвор за убиство од небрежност, откако малата Кејли Џејд беше пронајдена мртва минатиот август …

Повеќе »

(ВИДЕО) Жената навредувала тип на расна основа – Тој се’ снимил и објавил на интернет!

Твитер профилот dredda47 објави видео на кое се гледа како жена на улица го навредува на расна основа. Мажот и рекол дека е дебела, а таа одговорила со потценувачки коментар за бојата на неговата кожа. Тој прво го објави видеото на својот профил на „Тикток“, но „Тикток“ го отстранил, па …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ПОЧИНАЛ ТИКТОКЕРОТ КОЈ БИЛ ЗАСТРЕЛАН ВО КИНО: Осомничениот се повикува на лудило!

Sвездата на „ТикТок“, Ентони Барахас починал во болница пет дена откако беше застрелан во главата додека бил на состанок во кино во Калифорнија. Полицијата потврдила дека 19-годишникот им подлегнал на повредите во саботата наутро, наведувајќи во соопштението дека „изразуваат сочувство до неговото семејство и пријателите“. Барахас во понеделникот бил на …

Повеќе »

(ВИДЕО) ВЛЕГЛА ВО ГИНИСОВАТА КНИГА НА РЕКОРДИ! Таа има најголема УСТА на светот, широка дури 6,25 см: Еве што се може „да уфрли“ во неа!

Саманта Рамсдел (31) од Конектикат влезе во Гинисовата книга на рекорди како жена со најголема уста во светот, и токму затоа стана популарна на TickTok. На TikTok, Самана Рамсдел има 1,7 милиони следбеници благодарение на нејзината огромна уста. Таа рекла дека се чувствува одлично поради фактот дека може да ја …

Повеќе »

(ВИДЕО) Мажот ја измамувал со сосетката а потоа му подготвила брутална освета!

Откако дознала дека сопругот ја изневерува, таа решила да му се одмазди Андреа Овен, се соочила со најголемиот кошмар за секоја жена, а тоа е дека нејзиниот сопруг ја изневерува со првата сосетка која останала бремена. Оваа измама се случила пред 15. години, а таа решила да не седи со …

Повеќе »

(ВИДЕО) Запознајте го дедото кој станал ѕвезда на ТикТок: Почнало случајно а потоа многу му се допаднало…

Џо Елингтон, 87-годишниот дедо, се здобил со десетици илјади обожаватели преку социјалната мрежа Тик Ток, иако најбројни корисници на оваа апликација се тинејџери. Тој не бил свесен за растечката слава. Сè започнало вака … Дедо Елингтон не морал да оди на шопинг бидејќи тој живее со својата ќерка и нејзиното …

Повеќе »

(ВИДЕО) НЕОБИЧЕН МЕТОД: Мајка му дозволува на синот да гледа телевизија само ако при тоа оди на лента за трачање!

Се чини дека битката меѓу родителите и децата за гледање телевизија изгледа бесконечна. Понекогаш е невозможно да се отстранат децата од каучот, така што тие се’ повеќе и повеќе седат, но една мајка нашла решение. Таа на „ТикТок“ објавила видео во кое нејзиниот 11-годишен син оди по лентата за трчање …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ – ЖЕНА НАПАДНАТА ОД ЧУДНО СУШТЕСТВО А ТОА ГО ВИДЕЛЕ ПОВЕЌЕ ОД 50.000.000 ЛУЃЕ! Нејзината реакција е хит, сите врескаат од СМЕЕЊЕ!

Една Австралијка ги снимила својата мајка и агресивен опосум во многу невообичаена ситуација. Имено, на видеото што претходно го виделе 51.500.000 луѓе на ТикТок, може да се види жена во фустан на кој скока опосум, буквално како на цртан филм. Опосумот се закачил за фустанот и не се пуштал. Жената …

Повеќе »

(ВИДЕО) Маж снимил чудно животно а луѓето не можат да откријат ШТО Е!

ВИДЕОТО на чудното животно станало вирално. Луѓето со денови се обидувале да откријат кое животно е снимено на улиците на Њујорк од страна на „ТикТокер“. Тој објавил видео од црно животно чие тело е покриено со крзно, а опашката не е. Исто така, тој изгледа како да има три очи …

Повеќе »