Tag Archives: тикток

(ВИДЕО) СЕСТРАТА И ВЕРЕНИКОТ ФАТЕНИ НА ДЕЛО: Објавено цело видео, реакциите на прељубникот се СРАМНИ!

Девојката ги фатила на дело својата сестра и нејзиниот вереник, а реакциите кои ги добила биле сосема неочекувани. Девојката ги фатила својата сестра и вереникот во измама На социјалните мрежи вирално станува видео од прељуба со илјадници прегледи! Ако може да се верува на ова видео, девојката во кревет ги …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) 16. МИЛИОНИ ЛУЃЕ НЕ МОЖАТ ДА ПОВЕРУВААТ ШТО НАПРАВИЛ ОВОЈ ЧОВЕК НА ПРВИОТ СОСТАНОК: „Го добивме менито и таа ми го кажа ОВА“

Според него, овој Французин имал „катастрофален“ состанок, а причината поради која ја оставил девојката без збогум е според многумина бизарна Рено Пачеко на TikTok раскажал како отишол на состанок со Американката, Кимберли, а потоа кога келнерот дошол да ја земе нарачката, Французинот сфатил дека неговата девојка не јаде глутен и …

Повеќе »

(ВИДЕО) МНОГУМИНА ЈА ОСУДИЛЕ – Мајка се обидува да објасни зошто има 11. деца со осум мажи, луѓето се згрозени: „Не се Покемони“

Мајката на 11. деца со 8. различни мажи им возвратила на критичарите кои ја обвинија дека има толку многу деца само за да може да живее од детски додаток и алиментација. Фи, од Мемфис, најде вирална слава на TikTok, каде често споделува детали за нејзиниот живот со нејзините 11 деца. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Мајка го оставила бебето заклучено во автомобилот и отишла да пазарува. Видеото стана вирално!

Мајка од Ајова го оставила своето неколку месеци старо бебе во заклучен автомобил додека одела на шопинг. Нејзиното однесување го разбеснила тиктокерот кој решил да ја сними целата ситуација и потоа да ја објави со апел до другите родители никогаш да не помислат на такво нешто. Во видеото, корисникот @freddyboi90 …

Повеќе »

(ВИДЕО) Снимката на оваа мајка (30) ГИ ВООДУШЕВИ социјалните мрежи: Со гордост ги покажува промените на своето тело по породувањето!

Триесетгодишната Кес привлече големо внимание на ТикТок откако објави видео како изгледа нејзиното тело по породувањето. Таа е горда на своите несовршености. @altmomnextdoor88 #fyp #foryou #foryoupage #tattoo #hotmom #mombod ♬ sonido original – Mechy Love ❤ Имено, таа на ТикТок објави видео на кое се гледа како позира во широка …

Повеќе »

(ВИДЕО) Еден дечко на TikTok 321 ден се преправал дека е мртов и снимал се. Добил улога во серијата CSI

ЏОШ Нали, момче од Кентаки, се преправал дека е мртов 321 ден и се снимал на TikTok и ја остварил својата голема желба – ја добил улогата на мртво тело во серијата CSI: Vegas. Нали бил навистина упорен и 321 ден по ред објавувал снимка на која глуми мртов човек, …

Повеќе »

(ВИДЕО) Неверојатната ТРАНСФОРМАТИВНА МОЌ НА ШМИНКАТА: Девојка објавила видео кое сите ги оставило во чудо!

Многумина не веруваа дека се работи за истата личност Клои Вотерс често објавува видеа на нејзиниот профил на TikTok кои покажуваат колку голема може да биде разликата помеѓу лице со шминка и лице без шминка. Таа толку вешто ѓминка што луѓето тешко препознаваат дека се работи за истата личност. Една …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ – Снимка која ќе ве згрози: Жена покажала како подготвува пилешко, луѓето коментираат – „Сигурно се шегува“

Еден клип на ТикТок и Твитер ги згрози сите што го видоа. Имено, една жена покажала како подготвува пилешко за готвење и тоа што го направила многумина шокирало. Имено, жената прво го ставила месото под млаз вода, а потоа го измила со големо количество детергент! Потоа го исчистила месото со …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Најпознатата Тиктокерка заведува со танц, воодушевува со својот раскошен изглед

Се започнало со танц и продолжило во тој ритам.Ѕвездата на ТикТок и актерката која ја знаеме од филмот „He’s All That“, Адисон Реј (22), се прослави пред неколку години кога на оваа популарна мрежа почна да објавува видеа на кои танцува. За краток период, Адисон почнаа да ја следат над …

Повеќе »