Tag Archives: тикток

(ВИДЕО) МАЖОТ НА ЦЕЛОТО СЕМЕЈСТВО ИСПРАТИ МОЈА ФОТКА ОД ПОРОДУВАЊЕТО: Се радуваше што доби 3-то дете, па заборави еден ВАЖЕН ДЕТАЛ!

Корисничка на TikTok неодамна споделила во своето кратко видео дека нејзиниот сопруг испратил семејни фотографии од неа и бебето направени во салата за породување веднаш откако таа го родила детето. Имено, од возбуда што по трет пат станал татко, на фотографиите не ни забележал дека болничкиот фустан сè уште и …

Повеќе »

(ВИДЕО) СОМНЕВАЊЕТО Е ОПАСНА РАБОТА: Возела 9. часа само за да си докаже дека партнерот ја изневерува

Една корисничка на Tик Ток неодамна споделила неколку видеа во кои открива дека момчето со кое е во врска една година ја изневерува со неколку жени. Да биде уште полошо, таа наскоро ќе добие дете со една од нив. „Кога сте во врска на далечина и возите девет часа за …

Повеќе »

(ВИДЕО) На девојче во носот и „се заглавила“ пуканка – таткото дошол на необична идеја и станал нејзин херој

ДЕЦАТА по природа се многу љsубопитни и затоа секогаш треба да се внимава, но понекогаш е невозможно да се спречат инциденти. Љубопитно девојче турнала пуканка во ноздра а нејзините родители не можеле да го извадат. Во такви ситуации, најдобро е да повикате брза помош, но таткото на девојчето одлучил да …

Повеќе »

(ВИДЕО) „ДОДЕКА СЕ ПОРОДУВАВ ме изневеруваше со мајка ми“: Шокантна исповед на тиктокерка, еве како ОТКРИЛА!

По два-три дена, таа и нејзиниот син биле пуштени од болница Британката Алис Харисон (21) ги шокирала своите придружници велејќи дека пред три години, нејзиното поранешно момче Рајан, со кого поминала седум години, ја изневерил, додека го раѓала своето прво дете во болница, со нејзината мајка. – Почетокот на мојата …

Повеќе »

(ВИДЕО) Деветмесечно бебе е толку големо што мора да носи пелени за возрасни

Тиктокерката Џејн го има синчето Сони, кој носи пелени за возрасни, бидејќи е преголем за обичните, пелени за бебиња. Имено, Сони тежи 13,6 килограми на само девет месеци, што е просечната тежина на дете на возраст од две до три години. „Ноќе, ова бебе премногу се навлажнува затоа што пие …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ЧУДОВИШТЕ – СУРОВО СИ ПОИГРА СО МЕНЕ! МЕ ЛАЖЕШЕ ДВЕ ГОДИНИ: 9. милиони луѓе без здив ја слушале исповедта на оваа жена,а бил вмешан и адвокат!

Корисничката на „Тик Ток“, која на оваа мрежа се претставува како Кетрин, го споделила трауматичното искуство низ кое поминала со своето поранешно момче, а нејзиното признание станало вирално – го виделе над 9. милиони луѓе. View this post on Instagram A post shared by Kathryn (@kathrynverb) – Во април 2020. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Питбул ја пеел среќен роденден, луѓето велат: Најдоброто нешто што ќе го видите денес!

Питбулот Турбо ги покажа своите пејачки способности пеејќи им среќен роденден на членовите на неговото семејство. Браќата Шон и Тајлер седат на маса со роденденски колачи пред нив, додека нивното семејство, вклучително и куче, им пее роденденска песна. Турбо уживал во можноста што му била дадена, уживал и гласно врескал …

Повеќе »

(ВИДЕО) 4.000.000 ЛУЃЕ ВО ШОК ГЛЕДАЛЕ ШТО И СЕ ЗАГЛАВИЛО МЕЃУ НОЗЕ: „Зачекорив, слушнав писок и видов нешто ЦРНО!

Една жена се згрозила откако открила жив лилјак кој виси од нејзиното меѓуножје откако го слушнала како писка. Корисничка на „Тикток“ објавила видео на кое се гледа како лилјак виси од нејзините панталони, и оттогаш има собрано повеќе од 4.100.000 прегледи. Во видеото, таа ја покажува својата реакција и во …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Ѕвезда на ТикТок починала на 27. години:„Не издржа!“

Уште една млада ѕвезда на Тик Ток ја загубила битката за живот… Кесиди Пирсон од Америка, стана позната на „Тик Ток“, бидејќи заедно со своите придружници сподели сеза нејзината борба против ракот и со тоа ги мотивираше сите луѓе кои се борат за живот. View this post on Instagram A …

Повеќе »