Tag Archives: тиктокер

ШЕГОВИТО ВИДЕО – Ибрахимовиќ го „заштити“ најпознатиот TikToker Хаби Ламе: „Не се плеткајте со нас!“

Шведскиот напаѓач Златан Ибрахимовиќ и најпознатиот Тиктокер Хаби Ламе веќе извесно време соработуваат на социјалните мрежи, а вчера напаѓачот на Милан објави ново видео од едно нивно дружење. Во видеото кое брзо наиде на голем број реакции, најпрво се појавува Ламе испровоциран од возач во друг автомобил. Сега веќе познатиот …

Повеќе »

(ВИДЕО) Тиктокерка собирала пари за Украина со вирален фитнес предизвик, луѓето ја нападнале!

Тиктокерката со украинско потекло но со американска адреса Олена Садовска на 26. март најавила фитнес предизвик за да ја подигне свеста за војната во Украина и да се заложи за затворање на небото над Украина. По тој повод таа решила 24 часа да оди по подвижни скали во локалната теретана. …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТикТакер сакал да се пошегува со муштеријата, па опасно ЗАЖАЛИЛ: Почнал да плаче како ранет!

Не можел ни да замисли што ќе му се случи… Еден тиктокер се нашол во неволја откако избрал погрешна личност за шега во видеото за неговиот профил на TikTok. Корисник на оваа социјална мрежа, на фановите познат како Џеј, отишол во продавницата за железарија сакајќи да направи неколку видеа заради …

Повеќе »

(ВИДЕО) Додека луѓето умираат во ракетни напади, рускиот ТикТокер има силна порака за светот

Во моментот кога украинскиот претседател Владимир Зеленски предупредува дека руските војници наскоро ќе почнат да ја гранатираат Одеса, ТикТокер од Москва ја воодушеви светската јавност. На социјалните мрежи е објавено видео кое е снимено пред московското метро. На него се гледа млад човек кој стои со транспарент на кој пишува …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ТИКТОКЕР ТВРДИ ДЕКА КИЈАНУ РИВС МУ Е ТАТКО И ИЗНЕЛ ДЕТАЛИ: Не мора да ме ПРИЗНАЕ! Доцна дознав дека сум вонбрачен син на ЗВЕЗДА!

Тиктокерот Дастин Тајлер, излегол во јавноста со шокантно тврдење – дека тој е вонбрачен син на актерот Кијану Ривс. Тој ги опишал шокантните детали во една од неговите снимки, каде што прво објаснил дека е роден како син на еден од најпознатите актери во Холивуд. После тоа напишал дека неговите …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТикТокер открил три несексуални работи кои жените ги прават а мажите многу ги сакаат!

Маж на TikTok, претставувајќи се како Борис Естетика, објавил видео во кое се наведени три несексуални работи што жените ги прават исо тоа ги „палат“ мажите. „Тркалање со очите, гушкање и гризење на усните“, рекол тој. @borisaesthetics🤷🏻‍♂️ #foryoupage #trend ♬ الصوت انشهر امبيه – ASEEL Видеото собрало скоро милион прегледи, …

Повеќе »

(ВИДЕО) 18. годишен инфлуенцер загинал во трагична несреќа

18-годишниот тиктокер Тимоти Хол, кого го следеа преку 200.000 обожаватели на оваа социјална мрежа под името Timbo the Redneck, загинал во несреќа. Тимоти загинал обидувајќи се да изведе трик со камион во дворот на еден пријател, но нешто тргнало наопаку. Тој излета низ прозорецот, а камионот се преврте и го …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Претепан ТикТокер кој понижувал работник од градска чистота

Тиктокерот Зоран Јовановиќ, кој на споменатата социјална мрежа се претставува под името „лудибрат“, ја возбудил јавноста пред извесно време кога на неговиот профил се појавило видео во кое тој лошо се однесувал кон работник од градска чистота. Сега тој објави уште едно видео, кое покажува дека добил нокаут, во центарот …

Повеќе »