Tag Archives: тв водителка

(ФОТО) ОВА НЕ Е ТОЛКУ РЕТКА ПОЈАВА – МАЖОТ МЕ МАМЕШЕ СО ДЕВОЈКА (24) ДОДЕКА МУ ПИШУВАВ ПИСМО ЗА МОЈАТА МЕНОПАУЗА: Водителката проговорила за НАЈГОЛЕМОТО ПОНИЖУВАЊЕ во животот

Поранешната британска ТВ водителка Антеа Тарнер открила дека му напишала писмо на својот поранешен сопруг Грант Боуви во кое го моли да има разбирање за нејзината менопауза што влијае на нејзиното однесување – не знаејќи дека во тоа време ја изневерувал со 24-годишна девојка. 62-годишната водителка објаснила дека нејзините тогашни …

Повеќе »

ТАЖНО – ОДИМ ДОМА ДА УМРАМ! Водителката си ја предвидела НАЈЦРНАТА СУДБИНА: Само неколку дена по тажните зборови стигнала веста дека починала!

Познатата ирски телевизиски водител Ајдин Кенеди починала на 43-годишна возраст од тешка болест, јавува „Дејли мејл“. Нејзината смрт дошла само неколку дена откако таа во јавноста признала дека е во болница и побарала „да се молат за неа“.Ајдин минатиот вторник напиша дека има крварење во стомакот, споделувајќи фотографија од една …

Повеќе »

(ФОТО) Водителката го прекинала лекувањето на ракот: „Не можам да одам, спијам по цели денови…“

Водителката Дебора Џејмс открила дека го прекинала активниот третман за рак на цревата во стадиум IV и сега е дома на болничка нега. По тој повод таа се огласила на Инстаграм каде често пишувала за својата болест. „Моето активно лекување престана и сега сум префрлен на болничка нега дома, со …

Повеќе »

(ВИДЕО) Хаос на настапот на позната ПЕЈАЧКА: Се фрлила во рацете на публиката, па доживеала невиден срам!

Таа погрешно го проценила расположението на нејзините обожаватели… Мексиканската пејачка Илсе Марија Оливо, актерка и телевизиска водителка, целосно погрешно проценила колку всушност е еуфорична нејзината публика, односно е расположена за класични концертни акробации. Таа сесимнала меѓу насобраниот народ, па настапот во главниот град Сиудад де Мексико го завршила со неколку …

Повеќе »

(ФОТО) Српска водителка станала предмет на шеги и исмејување поради она во што се појавила во емисијата во живо

СРПСКАТА водителка Јована Јеремиќ се појави во утринската програма во живо во необична комбинација на облека, која веднаш стана предмет на шеги на социјалните мрежи. View this post on Instagram A post shared by JOVANA JEREMIC MILOSEVIC (@jovanajeremicmilosevic) Јована носела зелен костум со ракавици, поради што многумина ја споредиле со …

Повеќе »

(ФОТО) ВОДИТЕЛКА ОБЈАВИЛА: „Добив корона од невакцинирано лице. Вакцината ве штити од смрт, а ова се симптомите на делта сојот!“

БРИТАНСКАТА водителка Кат Садлер (46) се огласи на Инстаграм и ги извести следбениците дека боледува од вирусот корона. – Јас сум вакцинирана и ревакцинирана и имам ковид. Ова ти го кажувам за да сфатите дека пандемијата ниту случајно не е завршена случајно. Вирусот Делта е многу заразен и токму со …

Повеќе »

(ФОТО) ТВ водителката Елена Стојановска покажа дека е многу згодна во бикини: Колешките ја опсипаа со комплименти!

Летните одмори се во полн ек, а познатите ја отворија летната сезона, па го распослаа својот сексапил во бикини. Некои порано, некои подоцна го искористија убавото време, но и попуштените корона мерки за да уживаат некаде на плажа. Водителката Елена Стојановска имаме прилика секој ден да ја гледаме на Утринската …

Повеќе »