Tag Archives: танцуваат

(ВИДЕО) Анџелина Џоли танцува со својата ќерка Захара, причината е академска!

Децата растат и полека се одвојуваат од родителите, а тоа и се случува и на Анџелина Џоли која од година во година своите деца ги испраќа на универзитет… Анџелина Џоли е фотографирана како танцува со својата 17-годишна ќерка Захара, која треба да тргне на факултет. Захара наскоро ќе биде бруцош …

Повеќе »

(ВИДЕО) НЕОБИЧЕН ПОГРЕБ КОЈ ГО ВИДЕЛЕ ПОВЕЌЕ ОД 1. МИЛИОН ЛУЃЕ: На последното испраќање стриптизерки извеле ШОУ!

Сцени од погребот, во кои биле вклучени стриптизети, веќе неколку дена кружат на Интернет. Девојките играле како да се забавуваат, подигнувајќи ја атмосферата меѓу ожалостените, а видеото собрало неколку милиони прегледи на бројни социјални мрежи. Поголемиот дел од видеото е тотално збунувачко и остава без зборови, но има информации на …

Повеќе »

(ВИДЕО) МАЛКУ ОПТИМИЗАМ: Медицински персонали, ширум светот, танцуваат на социјалните мрежи!

Медицинскиот персонал и здравственииот систем последните месеци се ставени на никогаш поголем тест. @nursekalaNursing is Cindy’s day job ##coronaviruschallenge ##nurses ##doctors ##afterhours @pcimom @brennasue1023 @em.howard @purseynursey4040 ♬ DJ Yames Mashup 2 – dj_yames Да се работи на првите редови на борбата против коронавирусите, но и да се доживее лична битка …

Повеќе »

(ВИДЕО) Тато и син станале хит на интернет:Танцуваат во костумот на омилената хероина Елза!

„Тој е моментално најголем обожавател на Елза. Помислив…можеби би требало да го видам животот низ неговите очи, односно да се уживеам во ликот на Елза“, објаснува овој тато… Сигурно не постои родител кој не знае која е Елза, или по дома не ја потпевнува „Let it go” и за роденден …

Повеќе »