Tag Archives: суров одговор

(ВИДЕО) Иван и се осветил на девојката за измамата и се’ СНИМИЛ, а потоа следел нејзиниот СУРОВ ОДГОВОР!

Еден измамен млад човек решил да и се одмазди на својата девојка Млад човек по име Иван Сервантес од американската држава Арканзас, снимил видео што станало вистинска сензација на Интернет и собрало скоро 3,5 милиони прегледи. Откако дознал дека девојката го изневерила, тој пронашол начин да и се одмазди. Тој …

Повеќе »