Tag Archives: сурови страсти

(ФОТО) Шерон Стоун:„За време на операција на отстранување на бенигни тумори ми вградиле силикони без моја согласност и знаење!“

Американската актерка Шерон Стоун во своите мемоари напишала дека градите и биле зголемени за време на реконструктивен зафат без нејзина согласност. Тоа било во 2001. година, а Стоун се присетила дека веднаш по будењето од анестезија сфатила дека нејзините гради се зголемени. Причината за постапката била да се отстранат бенигните …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Шерон Стоун се појавила гола на насловна на „Вог“:„Жено дали старееш?“

Глумицата Шерон Стоун позирала за португалското издание на „Вог“. Се сликала гола и во мрежести чорапи. Иако е во седмата деценија на живот, Стоун и понатаму изгледа неверојатно и освојува со сексипилот… Минале 27. години од легендарната сцена во филмот „Сурови страсти“ во која Шерон Стоун (61), во текот на …

Повеќе »