Tag Archives: страница

(ФОТО) Дечкото ја оставил поради дебелина а таа ослабнала и станала интернет сензација

Жената која бившиот партнер ја оставил поради нејзината тежина денес заработува цело богатство како секси манекенка. На Миријам Бланко поранешниот партнер во Тексас и говорел дека е дебела, што и го убило и онака веќе ниското самопочитување. Мајката на четири деца вели дека имала околу 100. килограми кога поранешниот партнер …

Повеќе »

(ВИДЕО) ПОЛЕСНО ДА ЈА ПОДНЕСЕ ИЗОЛАЦИЈАТА ПОРАДИ КОРОНАВИРУСОТ: Раде Шербеџија рецитирал и готвел на својот профил на Фејсбук

Познатиот глумец рецитирал,подготвувал оброк, наздравил со вино Познатиот глумец Раде Шербеџија ги известил своите пријатели на својот профил на Фејсбук дека сака да снима песни и да раскажува приказни преку оваа социјална мрежа за да на сите заедно полесни им помине времето. Во видеото со наслов „Прв дел: На розова …

Повеќе »