Tag Archives: старо нормално

(ФОТО) БОРБА ПРОТИВ КОРОНА – Се вакцинирал и Семјуел Л. Џексон и порачал:„Одработете го тоа и ќе биде како некогаш!“

Холивудската легенда, 72-годишниот Самуел Л. Џексон им се придружи на социјалните мрежи на оние кои ја промовираат вакцина за коронавирус. „Јас го сторив тоа, и направете го и вие кога ќе дојде време. Светот наскоро ќе се врати на стариот пат“, заклучил актерот во своето оптимистичко обраќање.   View this …

Повеќе »