Tag Archives: среќна врска

Ако мислите дека немате СРЕЌА во ЉУБОВТА, не очајувајте: Послушајте го овој совет и ќе доживеете РАМАНСА од СОНИШТАТА

Се што треба да направите е да следите две правила и ќе ја пронајдете вистинската љубов. Ако често правите погрешен љубовен избор, а немате среќа во љубовта, треба да го промените начинот на размислување. Тајната е во едноставноста, односно во двете правила кои, според рускиот социјален психолог Алена Дубинтс, се …

Повеќе »

(ФОТО) БЕШЕ СЕКС СИМБОЛ НО И НАЈЛОША ГЛУМИЦА: Сопругот и почина а таа рекла дека повеќе нема да се мажи! Сега е во среќна врска со една од ѕвездите на „Сексот и градот“!

Американската актерка и манекенка Бо Дерек (63) е родена како Мери Колинс и првично работела како фотомодел, а потоа на аудиција се запознала со режисерот Џон Дерек, нејзиниот иден сопруг. Тој бил 30. години постар од неа и се разведе од актерката Линда Еванс (најпозната по улогата на кристл во …

Повеќе »