Tag Archives: среќа во љубов

ВРЕМЕ Е ДА УЖИВААТ – ЗА ОВИЕ 3. ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ 2020. ќе биде најдобра година: Некои ги очекува среќа во ЉУБОВ, а некои брдо ПАРИ!

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Овие три хороскопски знаци слободно можат да започнат да ја очекуваат Новата година и многуте предизвици, но и шансите и можностите. На крајот на 2019. година, Јупитер ќе влезе …

Повеќе »

Ова се петте хороскопски знаци на кои 2019. година им носи среќа во љубовта

Ако вашата новогодишна одлука е во 2019. конечно да пронајдете партнер, шансите за тоа може да ви ги зголеми и хороскопскиот знак. На полето на љубов ѕвездите оваа година посебно ќе им бидат наклонети на некои од вас. Ова се петте хороскопски знаци на кои астролозите им предвидуваат љубовна среќа …

Повеќе »

Вашиот хороскопски знак открива зошто немате среќа во љубовта

Секој сака да биде среќно вљубен но, за жал, тоа не им успева на сите. А ако не ви е јасно зошто Аморовата стреличка упорно ве заобиколува иако давате се од себе за да пронајдете љубов, можно е да сте само родени во погрешен знак. Погледнете што секој хороскопски знак …

Повеќе »

Овие хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа во 2019. година!

Откако од година во година најавувале и претчувствувале бројни проблеми кои ќе го зафатат цел свет, астролозите, на изненадување на сите, овојпат се согласиле дека 2019. година ќе биде година на раст, среќа и напредок. Тоа посебно важи за некои од хороскопските знаци, а дали и вашиот знак се наоѓа …

Повеќе »