Tag Archives: србинка

(ФОТО) Интернетот „гори“ за фотографијата на српската инфлуенсерка: „Ова е најлошиот фотошоп досега“

ИАКО собра повеќе од 22.000 лајкови за фотографијата на која позира во автомобилот, српската инфлуенсерка Зорана доби многу коментари за изгледот на нејзините нозе, што е резултат на фотошоп или поставките на камерата. Нејзините следбеници коментираат дека на сликата листот е подебел од нејзините бедра, а раката што е ставена …

Повеќе »

(ФОТО) ЕДНА „УРАГАНКА“ Е БОЛНА ОД СВИРЕПА И НЕИЗЛЕЧИВА БОЛЕСТ: „Додека сум жива морам за земам терапија!“

Српската претставничка на Евровизија е под терапија веќе две години поради хронично автоимуно заболување на тироидната жлезда На Сања Вучиќ, членка на групата „Ураган“, и бил дијагностициран Хашимото синдром пред нешто помалку од две години, поради што треба да зема терапија секое утро. – Жал ми е што Хашимото се …

Повеќе »

Пијана и без маска влегла во јавен превоз во Минхен и „шутирала“ луѓе

Жена со српско потекло во јаврн превоз во Минхен шутирала луѓе, кои од неа побарале да ја почитува обврската да носи маска. Бидејќи не носела маска, еден маж и пришол на 22-годишната жена барајќи од неа да ја стави, како што е пропишано. Најпрво вербалната расправија се претворила во тепачка, …

Повеќе »

(ФОТО) Србинка ја згрозила Швајцарија: Родила близнаци а потоа едното бебе го забила во ѕид а другото го стапила во корпа за валкани алишта!

„Едноставно таму го оставив. Не знам што ми се вртеше низ глава“, му рекла на судијата. Но, хоророт ниту тогаш не бил завршен. Триесет и еден час подоцна повторно легнала во када и го родила второто дете… Во швајцарскиот град Луцерн во средата е објавена пресуда на 23. годишната Србинка …

Повеќе »