Tag Archives: според правила

(ВИДЕО+ФОТО) Венчавки во време на корона: Овие парови не дозволиле пандемијата да им ги расипе плановите

Пандемијата на коронавирус ги расипа плановите за венчавки на многу парови, но некои одбија да го дозволат тоа, пренесува Glamour. Иако тие морале да се прилагодат на новата ситуација и да бидат многу креативни, свадбите на овие парови се магични како оние на кои сме навикнати, ако не и повеќе …

Повеќе »