Tag Archives: спонтани

ПОЗНАТАТА МИС РОДИЛА ДЕТЕ ПО 14 СПОНТАНИ АБОРТУСИ! И кажале дека поради ОВА никогаш нема да може да забремени, а потоа се случило ЧУДО!

Ирската манекенка Росана Дејвисон беше Мис на светот во 2003. година. Таа денес е среќна и горда мајка на три деца, но самиот пат до мајчинството не и бил нималку лесен и едноставен. Таа и нејзиниот сопруг Веса Квике ги добија близнаците Хуго и Оскар пред две години, додека нивното …

Повеќе »

ЌЕ БИДЕ КАКО ОТВОРЕНА КНИГА: Пет НЕЗАДОЛЖИТЕЛНИ прашања што можете да ги поставите на партнерот а кои МНОГУ ОТКРИВААТ!

Веќе подолго време сте со партнерот и мислите дека знаете се за него. Но, вистината е дека секогаш има нешто ново што можете да го научите. Ако сметате дека сте ги исцрпиле сите типични прашања што можете да ги поставите, не грижете се. Според експертите, не мора секогаш да имате …

Повеќе »