Tag Archives: соба

ОСТАВЕТЕ ЧАША ВОДА ДА СОИ ВО СОБА 24 ЧАСА: Еве зошто во куќата се случуваат лоши работи!

Секој човек што влегува во нашиот дом внесува и одреден тип на енергија, и таа може да биде позитивна или негативна Постојат голем број техники што можете да ги користите за да одредите дали има негативна енергија во вашиот дом. Најлесен начин да го направите тоа е со чаша полна …

Повеќе »

Каква соба има Лилибет Дијана? Портрет на баба и апарат вреден 30.000 евра!

Како изгледа собата на Лилибет Дајана Маунтбатен Виндзор? Боите се еколошки и има еден портрет. Меган Маркл и принцот Хари со месеци се подготвуваа за нов член на семејството. Тие ја подготвија просторијата, обезбедија сигурен весник и на 4 јуни се роди малата Лилибет Дијана Маунтбатен Виндзор. Собата на Арчи …

Повеќе »

(ВИДЕО) Татко поставил камера во собата на ќерка му за да види што прави со дечкото: Иако доживеал ШОК шпионирањето се исплатело!

Игнасио Гарсија од Калифорнија имал тешка 2020 година. Не само поради епидемијата на коронавирус и карантин, туку и затоа што неговата седумнаесетгодишна ќерка Сирена започнала да ги носи момчињата дома. Поради тоа, тој поставил камера во нејзината соба, а кога погледнал во снимките, не можел да поверува дека таа навистина …

Повеќе »

(ФОТО) ТОА ГО МОЖАТ САМО КИНЕЗИТЕ: За 5. ден завршена болница со 1.500 соби

Властите во кинескиот град Нангонг за само пет дена ја завршија изградбата на болница со 1.500 соби, откако се појави нов кластер на луѓе заразени со вирусот корона, пренесува „Раша тудеј“. Овој голем изолационен центар е изграден врз темелите на фабрика надвор од градот во североисточната провинција Хебеи. Други 5.000 …

Повеќе »

(ФОТО) Ова е куќата во која Марадона умрел сам – во соба одделена со орман

ДИЕГО МАРАДОНА почина од срцев удар пред една недела, на 25. ноември, во неговиот дом во Сан Андрес близу Буенос Аирес. Објавени се фотографии од куќата во која ги минал последните денови и починал. Аргентинскиот портал Todo Noticias во својата емисија на Јутјуб покажал слики од куќата во која почина …

Повеќе »