Tag Archives: смрт во када

Поранешен шпански фудбалер (38) пронајден мртов – настрадал од мобилен телефон во када

ТАЖНА вест од Шпанија. Сантијаго Отеро (38), поранешен шпански фудбалер и поранешен играч на Овиедо, е пронајден мртов во својот стан. Несреќниот Отеро го пронашла неговата сопруга, која се вратила дома наутро од ноќната смена, а според првите информации, причината за несреќата е бизарна. Фудбалерот починал од струен удар предизвикан …

Повеќе »