Tag Archives: смрт во базен

(ВИДЕО) МИСТЕРИОЗНА СМРТ НА МАЈОРКА: Ќерка на британска милионерка пронајдена мртва во базен – Наместо забавување хорор!

Ќерката на британската милионерка Рејчел Клачер, Џоси (18), била пронајдена мртва во базенот на вилата во Мајорка, после ноќта која со нејзините пријатели ја минала во градот. Таа била пронајдена во базенот на вила во местото Аларо, во вторникот околу седум часот наутро, и лекарите можеле само да ја констатираат …

Повеќе »